Codoo-ERP - Odoo ERP Implementation, Customization, Development and ​Consultation Compan​y  


Contact us

                

Однією з головних причин, чому Odoo вважають найкращою ERP-системою, є її гнучкість. Систему можна налаштувати відповідно до конкретних потреб будь-якого підприємства, незалежно від розміру чи галузі.

Odoo — це гнучка система.


Він функціональний для малого, середнього та великого бізнесу, оскільки всі компанії мають одну мету: зробити налаштування робочих процесів максимально ефективними та швидкими, тобто централізованими та настроюваними.


Більше деталей

Odoo — це готова система.


Odoo — це модульна система, кожен модуль має певний набір функцій, що дозволяє отримати понад 3000 інтегрованих модулів і програм, щоб налаштувати ваше бачення ведення та управління вашим бізнесом.


Більше деталей

Odoo як система з відкритим кодом.


Odoo як система з відкритим кодом дає вам велику перевагу, можливість налаштувати її відповідно до ваших потреб. Ваші процеси будуть інтегровані, ви отримаєте комплексне рішення.


Більше деталей

Odoo є зручною системою.


Користувальницький досвід Odoo постійно вдосконалюється, а формат дуже зручний. Вивчення нових програм – це дуже інтуїтивно зрозумілий процес, коли ви знаєте, як ними користуватися.

 

Більше деталей

Odoo — це пазл, який ви збираєте відповідно до своїх цілей і потреб, з усією необхідною функціональністю. Ви можете самостійно додати модуль, який буде виконувати потрібні вам функції. Odoo надає можливості для адміністрування продажів, звітності, бухгалтерського обліку, а також управління персоналом, виробництвом, розподілом, логістикою та іншими процесами. Він призначений для підвищення ефективності всіх процесів. Все це об'єднано в єдиному середовищі системи Odoo, яка забезпечує повний доступ до управління провідними бізнес-процесами, що спрощує взаємодопомогу між філіями і дозволяє контролювати ефективність маркетингу.

      Станом на 2022 рік система Odoo – це рішення, що стрімко розвивається (вже вийшла 16 версія), кожне з них стає все кращим, продуманішим. Таким чином, на даний момент у світі налічується понад 5 мільйонів користувачів, а також він перекладений більш ніж на 80 мов.

Наші успішні проекти 

 

Biovit & Codoo.

    Сфера діяльності компанії-клієнта – поставка високоякісної продукції від відомих світових виробників, призначеної для використання в медицині, лабораторній діагностиці, промисловості та наукових установах.

   До впровадження Odoo компанія використовувала інші системи. Але вони зіткнулися з проблемою обмеженої функціональності.


Дізнатись більше